Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

2019-12-20P. Wysocka

W dniu 17 grudnia 2019 r. o godz. 14.00 w Trybunale Koronnym w Lublinie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jem zdrowo – jem z głową” organizowanego w ramach miejskiego programu „Jedz z głową”. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III szkół podstawowych, które zgłosiły swój udział w programie polityki zdrowotnej w zakresie zasad zdrowego odżywiania.
Do programu przystąpiło 38 lubelskich szkół podstawowych. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy o zdrowej żywności oraz zasadach zdrowego odżywiania wśród najmłodszych mieszkańców Lublina.
Uczniowie z klasy 2F i 3H wraz z wychowawcami klas Panią Grażyną Sawicką i Lidią Hanczaruk uświetniły tą uroczystość programem artystycznym pt. „O zdrowie dbam”.
Rada Rodziców sponsorowała wyjazd uczniów na występ.
Gratulujemy młodym artystom!

Opracowała: Agnieszka Kurek