VIII Festiwal Piosenki Polskiej - harmonogram występu wykonawców

2018-05-11A.Dębiak

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych miasta Lublin
i województwa lubelskiego do udziału w kolejnej, już VIII edycji Festiwalu Piosenki Polskiej,
której organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie.
 
HARMONOGRAM WYSTĘPU WYKONAWCÓW VIII FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ
„ROZŚPIEWANA LUBELSZCZYZNA” DNIA 17 MAJA 2018 r.
 
I tura- godz. 9.00-10:00
 
 
Lp
 
Szkoła
 
Wykonawca
 
kategoria
 
Tytuł piosenki
1.  
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Juliusza Słowackiego
Lublin
 
Maja Mazurek
kl.3
I-III „Nie wierz mi, nie ufaj mi”
 
Anna Jantar
 
2. Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza
Lublin
 
Paulina Żywicka
kl.5
 
IV-VII „Śpij, bajki śnij”
 Marek Grechuta
 
3.
Zespół Szkół nr 12
Lublin
Wiktoria Goch
kl.4
IV-VII „ Tańczące Eurydyki”
Anna German
4. Zespół Szkół nr 12
Lublin
Oliwia Goch
kl.7
IV-VII „Radość najpiękniejszych lat”
 Anna Jantar
5. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Lublin
Zuzanna Brzezicka
kl.6
IV-VII „Nie wierz mi, nie ufaj mi”
Anna Jantar
6 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Lublin
Nikola Wyszyńska
kl.3
I-III „List do matki”
Violetta Villas
7 Szkoła Podstawowa nr 51
im. Jana Pawła II
 Lublin
Maria Tryndoch
kl.3
I-III „Baju, baj”
 
Anna Jantar
  8 Szkoła Podstawowa nr 51
im. Jana Pawła II
 Lublin
Sandra Kurlak
kl. 1
I-III „Co mnie w Tobie zachwyciło”
 
Irena Jarocka
9 Szkoła Podstawowa nr 51
im. Jana Pawła II
 Lublin
Monika Popiołek
kl.5
IV-VII „Motylem jestem”
Irena Jarocka
9 Prywatna Szkoła im. Królowej Jadwigi w Lublinie Karol Wolski
kl.4
IV-VII „Lubię wracać”
Zbigniew Włodecki
10 Szkoła Podstawowa nr 28              z Oddziałami Integracyjnymi              w Lublinie Anna Kuchciak
kl.3
I-III „Chłopak z gitarą”
Karin Stanek
11 Szkoła Podstawowa nr 28              z Oddziałami Integracyjnymi              w Lublinie Lena Zając
kl.3
I-III „Nie mam woli do zamęścia”
Danuta Rinn
12 Szkoła Podstawowa nr 28              z Oddziałami Integracyjnymi              w Lublinie Maja Małocha
kl.3
I-III „Żeby szczęśliwym być”
Anna Jantar
13 SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Lublinie Nikola Wojciechowska
kl.5
IV-VII „Staruszek świat”
Anna Jantar
14 SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Lublinie Emilia Kuźmiczuk
kl.5
IV-VII „Autostop”
Karin Stanek
15 Szkoła Podstawowa nr 18
im. Mikołaja Rataja
w Lublinie
Nina Grela
Maja Kicińska
IV-VII „Tyle słońca w całym mieście”
Anna Jantar
16 Szkoła Podstawowa nr 18
im. Mikołaja Rataja
w Lublinie
  IV-VII „Przetańczyć z Tobą całą noc”
Anna Jantar
           
 
  
HARMONOGRAM WYSTĘPU WYKONAWCÓW VIII FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ
„ROZŚPIEWANA LUBELSZCZYZNA” DNIA 17 MAJA 2018 r.
 
II tura- godz. 10:15-11:15
 
 
Lp
 
Szkoła
 
Wykonawca
 
kategoria
 
Tytuł piosenki
1 Szkoła Podstawowa im. Bł. bpa Władysława Gorala
 w Ciecierzynie
Grupa Wokalna Madzimuzy I-III „Niechaj mnie Zośka o wiersze nie prosi”
Marek Grechuta
2 Szkoła Podstawowa
w Niemcach
Zespół Czadowe Nutki IV-VII „Zawsze gdzieś czeka ktoś”
Anna Jantar
3 Szkoła Podstawowa
w Niemcach
Dorota Smolińska
Alan Lewicki
kl.7
IV-VII „Z Tobą chcę oglądać świat”
Zbigniew Wodecki
4 Szkoła Podstawowa
w Niemcach
Katarzyna Rola
kl.3
I-III „Kasztany”
Natasza Zylska
5 Szkoła Podstawowa nr 51
im. Jana Pawła II
 Lublin
Adam Woźniak
kl.7
IV-VII „Tyle było dni”
 
Marek Grechuta
6 Szkoła Podstawowa nr 51
im. Jana Pawła II
 Lublin
Magdalena Kocińska
 
I-III „Motylem jestem”
Irena Jarocka
7 Szkoła Podstawowa nr 51
im. Jana Pawła II
 Lublin
Krzysztof Chruściński IV-VII „Modlitwa o wschodzie słońca”
 
Jacek Kaczmarski
8 Szkoła Podstawowa nr 2
im. K.K Baczyńskiego
Puławy
  I-III „Biedroneczki”
Kasia Sobczyk
9 Szkoła Podstawowa
im. Bohaterów 7. Kołobrzeskiego Pułku Piechoty
Niedrzwica Duża
 
  I-III „Jadę pociągiem prawdziwym”
Marek Grechuta
10 Szkoła Podstawowa
im. Bohaterów 7. Kołobrzeskiego Pułku Piechoty
Niedrzwica Duża
 
  IV-VII „Kasztany”
Natasza Zylska
11 Szkoła Podstawowa
im. Twórców Ludowych
Rudka Kozłowiecka
 
  IV-VII „Przetańczyć chcę z Tobą całą noc”
Anna Jantar
12 Szkoła Podstawowa
im. Twórców Ludowych
Rudka Kozłowiecka
 
  I-III „Tyle słońca w całym mieście”
Anna Jantar
13 Szkoła Podstawowa
 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie
  IV-VII „Dni, których nie znamy”
Marek Grechuta
14 Szkoła Podstawowa
 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie
  I-III „Tyle słońca w całym mieście”
Anna Jantar
15 Zespół Placówek Oświatowych w Dysie Patrycja Lipska
kl.6
IV-VII „Cygańska jesień”
Anna Jantar
 
  
 
HARMONOGRAM WYSTĘPU WYKONAWCÓW VIII FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ
„ROZŚPIEWANA LUBELSZCZYZNA” DNIA 17 MAJA 2018 r.
 
III tura- godz. 11:45-12:45
 
 
Lp
 
Szkoła
 
Wykonawca
 
kategoria
 
Tytuł piosenki
  Szkoła Podstawowa nr 21
im. Królowej Jadwigi
w Lublinie
Zespół
wokalno- instrumentalny Studia Muzyki SP 21 „OCZKO”
IV-VII „Świecie nasz”
 Marek Grechuta
1 Szkoła Podstawowa
 im. Św. Jana Pawła II
w Łuszczowie
 
 
Zespół Wokalny „Muzyczka”
 
IV-VII
„Radość najpiękniejszych lat”
Anna Jantar
2 Szkoła Podstawowa
 im. Joachima Lelewela
 Jakubowice Konińskie
Karolina Nastaj
kl.1
I-III „Gdzie są kwiaty z tamtych lat?”
Sława Przybylska
3 Szkoła Podstawowa
 im. Joachima Lelewela
 Jakubowice Konińskie
Maja Krokowska
kl.6
IV-VII „Dni, których jeszcze nie znamy”
Marek Grechuta
4 Szkoła Podstawowa
 im. ks. Jana Twardowskiego
Zemborzyce Tereszyńskie
Rozalia Węcławska
kl.3
I-III „Gdzie są kwiaty z tamtych lat?”
Sława Przybylska
5 Szkoła Podstawowa
w Krasieninie
Zespół wokalny
kl.3
I-III „Cztery nogi”
Mieczysław Fogg
6 Szkoła Podstawowa  nr 3
 im. Piotra Firleja
Lubartów
  IV-VIII „Już taki ze mnie zimny drań”
Eugeniusz Bodo
7 Szkoła Podstawowa  nr 3
 im. Piotra Firleja
Lubartów
Iga Goleń
kl.5
IV-VII „List do matki”
Violetta Villas
8 Szkoła Podstawowa  nr 3
 im. Piotra Firleja
Lubartów
Maja Macioszek
kl.7
IV-VII „ Tańczące Eurydyki”
Anna German
9 Szkoła Podstawowa  nr 3
 im. Piotra Firleja
Lubartów
Maja Lis
kl.2
I-III „Najtrudniejszy pierwszy krok”
 
Anna Jantar
10 Szkoła Podstawowa  nr 3
 im. Piotra Firleja
Lubartów
  I-III „Czarny Alibaba”
 
Andrzej Zaucha
11 Szkoła Podstawowa nr 5
im. J. Kusocińskiego
Świdnik
  IV-VII „Za każdy uśmiech Twój”
 
Anna Jantar
12 Szkoła Podstawowa
 w Tuszowie
Julia Ściubra
kl.3
I-III „Co ja w Tobie widziałam”
 
Anna Jantar
13 Szkoła Podstawowa
 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 
Konopnica
  IV-VII „Wszystkiego najlepszego”
 
Danuta Rinn
 
HARMONOGRAM WYSTĘPU WYKONAWCÓW VII FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ
„ROZŚPIEWANA LUBELSZCZYZNA” DNIA 17 MAJA 2018 r.
 
IV tura- godz. 13:00-14:00
 
 
Lp
 
Szkoła
 
Wykonawca
 
kategoria
 
Tytuł piosenki
1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
 im. Alberta Einsteina
Lublin
Maja Trancygier
Zuzanna Mrówczyńska
kl.4
IV-VII „Dni, których nie znamy”
Marek Grechuta
2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
 im. Alberta Einsteina
Lublin
Hanna Krzysztofik
kl.II
Jagoda Łagodowska kl.I
Wiktoria Wolińska
kl.I
I-III „Kot”
 
Natasza Zylska
3 Szkoła Podstawowa nr 27
Im. Marii Montessori
Lublin
Maria Babiarz kl. 6
Maja Rafalska kl.5
IV-VII „Zacznij od Bacha”
 
Zbigniew Wodecki
4 Szkoła Podstawowa nr 27
Im. Marii Montessori
Lublin
Zuzanna Sugier
kl.III
I-III „Baju baj, proszę pana”
 
Anna Jantar
6  
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Juliusza Słowackiego
Lublin
 
Maja Mazurek
kl.3
I-III „Nie wierz mi, nie ufaj mi”
 
Anna Jantar
 
7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa SKRZYDŁA
Lublin
Aleksandra Maksim
kl.4
IV-VII  
„Nie wierz mi, nie ufaj mi”
 
Anna Jantar
 
8  
Szkoła Podstawowa nr 24
im. Partyzantów Lubelszczyzny
Lublin
 
Natalia Krupa kl.4
Oliwia Wilczek kl.4
Justyna Kręglicka kl.7
IV-VII „Chłopak z gitarą”
Karin Stanek
9  
Szkoła Podstawowa nr 42
im. K.I Gałczyńskiego
Lublin
 
Natalia Panasiuk
kl.6
IV-VII „Do Ciebie Mamo”
 
Violetta Villas
10  
Szkoła Podstawowa nr 7
im. Ks. Jana Twardowskiego
Lublin
 
Jakub Nowaczek kl.6 IV-VII „Dni, których nie znamy”
 
Marek Grechuta
11  
Szkoła Podstawowa nr 52
im. Marii Konopnickiej
Lublin
 
Samuel Puk
kl.2
I-III „Nie dokazuj”
 
Marek Grechuta
12  
Szkoła Podstawowa nr 52
im. Marii Konopnickiej
Lublin
 
Anna Dańska
kl.7
IV-VII „Człowieczy los”
 
Anna German
 
 
 
Więcej informacji znajdą Państwo w pełnej wersji Regulaminu Konkursu, poniżej w załączniku do pobrania.
 


Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie